Dział: Marketing w wyszukiwarce

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Mobilne SEO krok po kroku – jak zoptymalizować WWW pod mobilny SERP?

Listopad 2016 i lipiec 2019 r. to dwie bardzo ważne daty, które miały kluczowy wpływ na SEO dotyczące urządzeń mobilnych. Pierwsza z nich to data, kiedy pierwszy raz udział urządzeń mobilnych (bez tabletów) przewyższył ruch z komputerów i laptopów. Druga to data, kiedy nastąpiło wdrożenie Mobile-First Index, czyli oceny stron internetowych przez pryzmat ich optymalizacji pod kątem urządzeń mobilnych. W artykule opowiem Ci o tym, czym jest mobilne SEO, dlaczego ma istotne znaczenie i jak zoptymalizować stronę pod urządzenia mobilne, aby zwiększać ruch organiczny stron i przychody Twojej firmy.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować strony internetowe za pomocą sztucznej inteligencji?

Po tym artykule wiele osób z branży copywriterskiej mnie znienawidzi. Być może, oberwę też od wielu SEO-wców. Jednak to są dokładnie Ci sami ludzie, którzy krzyczeli, że chcą mieć szybsze konie i lepsze dorożki zamiast samochodów.

Czytaj więcej

15 narzędzi SEO przydatnych każdego dnia

Praca z narzędziami SEO to chleb powszedni każdego specjalisty. Narzędzia SEO są niezwykle istotnym elementem pracy nad poprawą widoczności strony w sieci, usprawniają pracę na wielu płaszczyznach.

Czytaj więcej

Jak pisać pod SEO, żeby tekst był skuteczny?

Jak wybrać najlepsze słowa kluczowe z odpowiednią intencją? W czym konkretnie pomoże Ci poprawne formatowanie tekstu? Co ułatwi Ci wyniesienie Twojej strony na „pozycję zero” do Google Featured Snippets?

Czytaj więcej

Jak zaudytować stronę www pod względem jakości?

Proces pozycjonowania strony to już od dłuższego czasu coś znacznie więcej niż pozyskiwanie linków zewnętrznych. Ta forma promocji witryny w wyszukiwarce wymaga zarówno od specjalistów w tej dziedzinie, jak i deweloperów tworzących aplikacje webowe dużych umiejętności oraz wiedzy technicznej. Oczekiwania Google względem stron internetowych są coraz większe, przez co ich optymalizacja, również ta techniczna, zyskuje na ważności. Wbrew pozorom, wiele witryn internetowych, niezależnie od tego czy mówimy tutaj o prostych stronach firmowych lub ofertowych, czy rozbudowanych e-commerce, ma duże problemy z odpowiednią optymalizacją techniczną. Różnego rodzaju błędy lub niedociągnięcia mogą realnie wpływać na wyniki naszej strony internetowej w wyszukiwarce. Jest to więc jeden z kilku powodów, dla których warto analizować witrynę pod kątem jej jakości. W tym artykule powiemy, dlaczego audyt SEO jest tak istotny, na co warto zwracać szczególną uwagę podczas jego realizacji, a także jakie błędy można najczęściej spotkać na stronach internetowych.

Czytaj więcej

Jak pozyskiwać wartościowe linki?

Jak pozyskać wartościowe linki oraz jakie metody stosować w swoim linkbuildingu, aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje.

Czytaj więcej

Jak kontrolować statystyki wyszukiwań?

Żyjemy w czasach, w których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy bez strony internetowej. Dobrze zaplanowany, a przede wszystkim odpowiednio zaprojektowany serwis WWW to świetne narzędzie do kontaktu z klientem oraz zaprezentowania naszej oferty usług bądź produktów. Utworzenie strony WWW to jednak nie koniec, a dopiero początek prac i wyzwań, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć w drodze do dotarcia do jak największej ilości klientów.

Czytaj więcej

Jak efektywnie prowadzić recykling treści?

Zagadnienia okołocontentowe są ostatnio modne w świecie SEO. W tych ciężkich czasach każdy szuka optymalizacji budżetu, dlatego postaramy się pokazać, jak – oprócz pieniędzy – zaoszczędzić również czas.

Czytaj więcej