Dział: Doświadczenia klienta (UX)

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Generowanie leadów sprzedażowych - przegląd kluczowych kanałów generujących ruch i konwersje

Kiedy myślisz o pozyskiwaniu leadów sprzedażowych, często oczami wyobraźni widzisz już formularze kontaktowe wypełniane przez użytkowników zainteresowanych ofertą. Za rogiem czekają handlowcy gotowi na rozmowę z pozyskanym kontaktem i za chwilę domykający sprzedaż. W głowie zaś szumi koszt pozyskania leada (CPL), jako główny wyznacznik sukcesu takich działań i najczęstsza metoda rozliczenia. Ale to nie wystarczy.

Czytaj więcej

TOP10 skutecznych tricków na landing page – jak przygotować stronę docelową pod kampanię?

W niniejszym tekście postaram się przybliżyć Ci kilka praktycznych rozwiązań, które sprawią, że Twoje strony docelowe będą lepiej konwertowały, czyli pozyskasz dzięki nim więcej potencjalnych klientów, których intencją będzie skorzystanie z Twoich usług lub zakup Twojego produktu. Zaintrygowany? Zachęcam do lektury.

Czytaj więcej

Czy analityka jest przydatna w projektowaniu UX?

Wielokrotnie słyszeliśmy, że niewielka zmiana przycisku na stronie zwiększyła konwersję o 100% lub więcej. W tej chwili już rzadziej widzimy takie spektakularne wzrosty, co wynika z coraz lepiej zaprojektowanych i bardziej użytecznych witryn czy aplikacji. Skąd wiemy, jak zmieniły się te dane? Dzięki analityce.

Czytaj więcej

Jakie czynniki brać pod uwagę podczas tworzenia person swoich Klientów?

Jednym z najważniejszych wyzwań jakie stają przed marketerem jest poznanie i zrozumienie swoich Klientów. Dlaczego jest to tak istotne? 

Czytaj więcej

Jak budować strony www, żeby same sprzedawały?

Chcesz rozpocząć sprzedaż online i zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować swoją witrynę internetową, żeby realizować wyznaczone cele biznesowe? Świetnie trafiłeś. W tym artykule przedstawię ważne aspekty, na które warto zwrócić uwagę podczas projektowania strony www.

Czytaj więcej