Autor: Angelika Zaręba

Marketing Specialist. Absolwentka kierunku dziennikarstwo i nowe media na Collegium Civitas. W LTTM pracuje na stanowisku Marketing Specialist i odpowiada za współtworzenie i realizację strategii komunikacji B2B oraz B2C, a także wsparcie działu PR. Wcześniej pracowała w agencji marketingowej i odpowiadała za realizację kampanii online.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Przydatne narzędzia w influencer marketingu

Marketerzy coraz chętniej decydują się na podejmowanie współpracy z twórcami internetowymi. Przełomowy dla rynku był rok 2020. Pomimo spadku związanego z wybuchem pandemii, wydatki na reklamę internetową po raz pierwszy w historii przekroczyły 5 mld zł. Jeżeli jeszcze nie współpracowałeś z influencerami lub robiłeś to, ale szukasz alternatywy, aby przyspieszyć swoją pracę, warto wykorzystać kilka narzędzi, które zdecydowanie ułatwią codzienną współpracę z twórcami.

Czytaj więcej

Jak dobrze zorganizować działania content marketingowe w Social Mediach?

Według badania Mediapanelu dziennie w sierpniu 2022 roku aż 25,5 mln osób korzystało z Internetu. Użytkownicy spędzali najwięcej czasu na platformie YouTube, która umożliwia przeglądanie materiałów wideo. Średnio każdy z użytkowników spędził na niej ponad 19 h 30 min w miesiącu. Zaraz za YT plasuje się TikTok (18 h 55 min) i Facebook (16 h 49 min). Wyniki te pokazują, że media społecznościowe cieszą się ogromną popularnością, a większość z nas regularnie sprawdza materiały, które są w nich publikowane. Czas, który internauci spędzają w mediach społecznościowych, możemy wykorzystać do zapoznania ich z marką, ale żeby to zrobić, konieczne jest zaplanowanie skutecznych działań content marketingowych, które wyróżnią się pośród konkurencji.

Czytaj więcej